Wypłata wygranej w częściach – gry lotto

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak wiele osób nie decyduje się na grę w lotto z powodu zbyt wysokich wygranych. Istnieje jednak gra, która nie jest wypłacana od razu, a w częściach przez dwadzieścia lat. Daje to pewien komfort i sprawia, że możliwe staje się przyzwyczajenie do większych pieniędzy.
Ekstra pensja to gra, którą oferują obecnie zakłady lotto. Polega ona na wytypowaniu pięciu liczb z puli 35. Oprócz tego trzeba jeszcze wybrać dodatkową liczbę od 1 do 4. Prawdopodobieństwo trafienia jest wysokie, a losowania odbywają się codziennie. Na kuponie istnieje możliwość szybkiego obstawienia zakładu, który obejmuje wybrane pięć liczb oraz wszystkie liczby od 1 do 4. W ten sposób łatwiej jest zapewnić sobie główną wygraną. Należy jednak pamiętać, że taki zakład kosztuje tyle samo, co cztery.

Należy jednak pamiętać, że w przypadku, gdy ktoś wygra główną wygraną, będzie musiał odprowadzać podatek od każdej wypłaty. Nadal jednak wygrana pierwszego stopnia w ekstra pensji jest wysoka i niezwykle atrakcyjna zarówno dla starszych, jak i dla młodszych osób. Daje bowiem gwarancję, że wszystkie pieniądze nie zostaną wydane od razu.

 

You may also like...