Druki samokopiujące ułatwiają życie biurowe. Druki samokopiujące – druk bloczków samokopiujących

Przypuśćmy, że jesteś właścicielem firmy transportowej przewożącej towary. Czy wiesz jakimi dokumentami musisz obracać, by poprawnie wykonać usługę transportową? Podstawowym dokumentem jest CMR – czyli list przewozowy. Zdarza się, że takie listy przewozowe musisz przekazać swoim kierowcom, by w razie wypadku mieli możliwość ich wypełnienia.

 

Na jeden list przewozowy CMR składają się 4 strony i na każdej ze stron muszą znajdować się takie same informacje. Wyobrażasz sobie cztery razy to przepisywać? Pewnie, że nie, bo to strata czasu! Dlatego takim udogodnieniem są druki samokopiujące – tak, można kupić takie CMR! Jeśli takich dokumentów wypełniasz bardzo dużo, to możesz zlecić druk bloczków samokopiujących CMR z wypełnionymi miejscami na nazwę Twojej firmy. Zobaczysz, że za tak przygotowane druki samokopiujące pracownicy będą Tobie bardzo wdzięczni. Oszczędzisz im mnóstwo niepotrzebnej papierkowej pracy, a zaoszczędzony czas będą mogli przeznaczyć na inne obowiązki, które muszą wykonywać w swojej pracy.

Porządnie wykonane druczki samokopiujące możecie zamówić z internetowej drukarni online – druczki.eu . Drukarnia wykonuje bloczki samokopiujące na papierze wysokiej jakości dbając o każdy szczegół. Szczegółową ofertę i cennik za druk bloczków samokopiujących możecie zobaczyć na stronie – www.druczki.eu

 

You may also like...